Pistolety gazowe RMG

Pistolety gazowe RMG – ręczne miotacze gazu

Najlepszą oraz najbardziej skuteczną formą obrony jest błyskawiczny i pewny atak z zaskoczenia. Aby mieć pewność jego powodzenia, warto już zawczasu zaopatrzyć się w pistolet gazowy RMG. Te najlepsze zawierają w swoim składzie kapsaicynę. Powoduje ona silne uczucie duszności, brak możliwości swobodnego oddychania, jak również pieczenie, co sprawia, że napastnik zostaje błyskawicznie i skutecznie obezwładniony na mniej więcej 15-20 minut.

W odróżnieniu od standardowych ręcznych miotaczy gazu, PMG (pistoletowe miotacze gazu) mogą odstraszyć napastnika samym wyglądem, bez konieczności stosowanie gazu pieprzowego. Miotacze pistoletowe są także bardzo proste w obsłudze. Wyjątkowość pistoletów gazowych związana jest przede wszystkim z ich wyglądem. Jest to praktyczna broń gazowa, która zawiera podobną substancję czynną jak w przypadku innych gazów łzawiących, jednak znakomitą rolę odgrywa tu forma pistoletu.

Warto zaznaczyć, że do ich kupna czy posiadania nie są wymagane żadne pozwolenia. Dlatego ich zakup jest związany z zapewnieniem sobie bezpieczeństwa w ekstremalnych sytuacjach.

Działanie pistoletów gazowych RMG

Gaz pieprzowy, wystrzelony z pistoletu RMG powodują silne reakcje organizmu w postaci silnego łzawienia, nudności, kaszlu, pieczenia skóry, jak i zaburzeń równowagi i koordynacji wzrokowo-ruchowej, uniemożliwiające podjęcia akcji odwetowej. Jeżeli również i Państwo poszukują skutecznych środków do samoobrony, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Broń gazowa RMG bez zezwolenia – jak się nią posługiwać?

Sposób działania pistoletów RMG jest dość prosty. W tym wypadku nie trzeba mieć specjalistycznej wiedzy lub umiejętności. Jest to produkt przeznaczony dla zwykłych osób, jednak pewna doza ostrożności i wprawy byłaby przydatna. Ręczna broń gazowa jest dostępna od razu.

Chwytamy za pistolet i przyciskamy cyngiel odpowiednio mocno, by uwolnić mechanizm i rozpylić silny gaz łzawiący. Broń gazowa jest więc wygodna i łatwa w użyciu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4