Jak używać pistoletu Airsoft na gas?

  • Wyjmij magazynek z pistoletu, naciskając zwolnienie magazynka.
  • Przytrzymaj pojemnik z gazem do góry nogami i poddaj go 2 lub 3 wstrząsom.
  • Napełnij magazynek gazem Airsoft, trzymając magazyn do góry nogami. Upewnij się, że zarówno magazynek, jak i kanister gazu są idealnie ustawione w linii i całkowicie pionowe. Nie przechylać w ogóle ani nie pochylać kanistra z gazem ani magazynka. Upewnij się, że dysze są dobrze uszczelnione i przystąp do napełniania „cieczy” do magazynka, naciskając mocno pojemnik airsoft z gazem. Czas napełniania zależy od pojemności magazynka. Zwykły magazynek do pistoletu ma zwykle około 3 sekund. Magazynek z 50 rundami trwa zwykle około 5-6 sekund. Zapewni to pełne naładowanie gazu dla liczby kulek.
  • Po załadowaniu gazowego airsoftu do magazynu załaduj kulki. Wystarczy pociągnąć za popychacz magazynka (sprężynę i zacisk) i włożyć kule.
  • Następnie ponownie włóż magazynek do pistoletu, a następnie po prostu unieś pistolet lub cofnij górną prowadnicę, jeśli masz system blowback i wszystko gotowe.

Na co należy uważać podczas ładowania magazynku?

  • Jeśli napełnisz magazynek i gaz zacznie się rozlewać, ZATRZYMAJ SIĘ! Przed ponowną próbą poczekaj, aż magazynek ogrzeje się do temperatury pokojowej. Zwykle trwa to około 5-6 minut.
  • Jeśli jesteś w stanie uformować szczelne zamknięcie i prawidłowo wypełnić, pozwól magazynowi ogrzać się do temperatury pokojowej.
  • Stuknięcie dużego metalowego przycisku w górnej tylnej części magazynka spowoduje rozładowanie gazu z magazynka. Nie rób tego! Spowoduje to przedwczesne zużycie uszczelek, a także spowoduje, że O-ringi zamarzną, powodując ich trwałe uszkodzenie. Zamiast tego strzelaj z pistoletu, aż zabraknie gazu. Jest to bezpieczny sposób na rozładowanie pistoletu gazowego.

Ciepła pogoda jest najlepsza na strzelanie!

Strzelanie z pistoletu przy CIEPŁEJ pogodzie przyniesie najlepsze rezultaty. Używanie pistoletu w zimnych porach roku nie jest zalecane. Pistolet gazowy nie będzie pracował cyklicznie lub nie będzie strzelał dobrze i zużyje więcej gazu niż zwykle. Szybkie strzelanie spowoduje również zamrożenie działa, co spowoduje uszkodzenie magazynka lub pistoletu. Problemy te nie są tak podatne na występowanie w cieplejszych porach roku lub w cieplejsze dni.

Ciepła pogoda jest najlepsza na strzelanie z pistoletów airsoft

Jakiej amunicji powinienem używać?

Używaj tylko kulek WYSOKIEJ KLASY do swojego pistoletu. Kulki niższej jakości będą miały tendencję do zacinania się w magazynku, uniemożliwiając prawidłowe strzelanie. Kulki Bulldog Airsoft są wysoce zalecane i są zawsze dostępne w magazynie JBBG. Użycie pistoletu .12 nie jest zalecane w przypadku pistoletów z przedmuchiwaniem gazem i spowoduje UTRATĘ GWARANCJI i może spowodować trwałe uszkodzenie.

Spojrzenie na pistolet gazowy Airsoft z bliska.

Upewnij się, że prowadnica i wszystkie ruchome części są smarowane olejem SILIKONOWYM, które można kupić na stronie internetowej JBBG lub w lokalnym sklepie z narzędziami. Nie należy używać żadnych innych środków, takich jak smary naftowe. Wymagany jest TYLKO 100% czysty olej silikonowy. Inne smary nie są bezpieczne do stosowania na częściach z tworzyw sztucznych i gumy. Nie używaj Hoppes # 9, WD-40 ani innych smarów na bazie ropy naftowej, ponieważ spowodują trwałe uszkodzenie pistoletów.

Pamiętaj, aby spryskać olejem silikonowym górną dyszę magazynu co 5-6 czasopism. Odbywa się to poprzez naciśnięcie górnego zaworu zwalniającego na magazynku, jednocześnie wkładając szybki spray silikonu w górny gumowy zawór wydechowy.

Rekomendowany wybór gazu i pistoletu Airsoft.

Polecamy dowolny gaz airsoftowy ABBEY, NUPROL, SRC lub BULLDOG. Jakikolwiek inny gaz spowoduje utratę gwarancji na twój pistolet.
Przechowywanie magazynków z gazem – po użyciu zostaw lub włóż niewielką ilość odpowiedniego gazu, wystarczającą na 2-3 strzały. Nie przechowuj ich w magazynie, gdy są całkowicie naładowane lub całkowicie puste. Umożliwi to O-ringom magazynka prawidłowe smarowanie podczas przechowywania.

Bezpieczne przechowywanie gazu.

Ważne jest, aby przechowywać pojemniki z gazem airsoft w temperaturze pokojowej i przez cały czas z dala od bezpośredniego światła słonecznego. OSTRZEŻENIE! bezpośrednie światło słoneczne lub ekstremalne ciepło może spowodować rozszerzenie puszki, aw skrajnych przypadkach puszka może pęknąć i wybuchnąć.

Dbanie o pistolet i magazynek gazowy zapewni bezproblemową obsługę i zwiększy Twoje wrażenia z airsoftu. Dziękujemy za przeczytanie tego poradnika na temat pistoletów gazowych airsoft.

Sending
User Rating 5 (4 votes)

Broń i produkty obronne dostępne bez pozwolenia. Są to między innymi: gazy pieprzowe obronne, pistolety gazowe RMG, paralizatory dotykowe i te strzelające na odległość do 7 metrów, broń na kule gumowe, pałki obronne i wiele innych produktów dzięki którym poczujemy się bezpiecznie i obronimy się sami w razie takiej potrzeby. Oferujemy także wszelkie niezbędne akcesoria do broni bez pozwolenia oraz elementy wymienne takie jak zapasowe wkłady gazowe, naboje hukowe i kartridże elektryczne do paralizatorów. Dzięki tym produktom każdy poczuje się bezpieczniej i w razie potrzeby obroni się sam.