Kontakt

Digeratimag.com jest uczestnikiem programu Convertiser – partnerskiego programu reklamowego zaprojektowanego w celu zapewnienia stronom możliwości zarabiania opłat reklamowych poprzez reklamę i linkowanie do strony reklamodawcy.

Jeśli chcesz skontaktować się z właścicielem strony lub autorami recenzji, skorzystaj z formularza i napisz do nas!

kontakt@digeratimag.com

Jeśli interesuje Cię konkretny produkt, o którym pisaliśmy lub masz pytania lub wątpliwości dotyczące problemów poruszanych w naszych artykułach – skontaktuj się z nami.

marketing@digeratimag.com

Wszystko, co musisz zrobić, to wysłać wiadomość e-mail na jeden z powyższych adresów email lub skorzystać z formularza kontaktowego poniżej:

    Broń i produkty obronne dostępne bez pozwolenia. Są to między innymi: gazy pieprzowe obronne, pistolety gazowe RMG, paralizatory dotykowe i te strzelające na odległość do 7 metrów, broń na kule gumowe, pałki obronne i wiele innych produktów dzięki którym poczujemy się bezpiecznie i obronimy się sami w razie takiej potrzeby. Oferujemy także wszelkie niezbędne akcesoria do broni bez pozwolenia oraz elementy wymienne takie jak zapasowe wkłady gazowe, naboje hukowe i kartridże elektryczne do paralizatorów. Dzięki tym produktom każdy poczuje się bezpieczniej i w razie potrzeby obroni się sam.